اخبار فرهنگی و هنری

مسابقه / پویش جهانی نفی اسلام آمریکائی/ پذیرش اسلام ناب محمدی(ص)

به گزارش گروه فرهنگی «خبرگزاری دانشجو» قرارگاه فضای مجازی حمزه سیدالشهدا(ع)، در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام و همچنین در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، در نظر دارد پویش جهانی «نفی اسلام آمریکائی/ پذیرش اسلام ناب محمدی(ص)» را ایجاد نماید. این پویش از طریق فراخوان مخاطبان سایت قسم من جمله گرافیست‌های فعال عرصه مجازی جهت تکمیل و طراحی ادامه پوسترها و در نتیجه ایجاد موج در فضای مجازی مدیریت می‌شود.
در این فراخوان، آثار ارسالی، در زمینه طرح‌های گرافیکی اعم از: پوستر، اینفوگرافی، تایپوگرافی و ... مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و آثار منتخب به همراه نام صاحب اثر از طریق سایت قسم، و دیگر رسانه‌ها به نمایش در خواهد آمد.
مطالب موجود در پوسترها به سه زبان فارسی و عربی و انگلیسی ترجمه می‌شود که در عرصه بین‌الملل قابل انتشار باشد. ایجاد موج گسترده‌تر با ساختن تگ انحصاری به طور مثال (# اسلام آمریکائی) یا (#اسلام ناب محمدی).
شرایط عمومی شرکت در فراخوان:
مهلت ارسال آثار تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ می‌باشد.
علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.
شرکت‌کنندگان به همراه آثار خود باید نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شهر و استان محل سکونت و شماره تماس و توضیح مختصری در مورد طرح خود را ارسال نمایند.
شرایط ارسال اثر:
طرح‌های ارسالی می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند.
برای تعداد طرح​​​های تولیدشده ارسالی محدودیت وجود ندارد.
طرح​ها باید فاقد لوگو، نوشته و تاریخ باشد.
حجم هر طرح ارسال شده نباید بیشتر از ۱۰۰۰ کیلوبایت باشد.
سایز حداقلی فایل طرح های ارسالی ۱۰۸۰ در ۷۲۰ باشد.

 

نوشتن دیدگاه

لطفا نظرات را کوتاه بنویسید و از الفاظ مناسب استفاده کنید تا امکان انتشار آن را داشته باشیم و یا مجبور به حذف آن نشویم
با تشکر


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید