اخبار فرهنگی و هنری

هنرمندان سینما و تلویزیون به دیدار جانبازان اعصاب و روان رفتند

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس، به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هنرمندان سینما، تئاتر، تلویزیون، موسیقی و رسانه عصر امروز با جانبازان اعصاب و روان بیمارستان نیایش دیدار کردند.

این برنامه از سال گذشته آغاز شده که تاکنون هنرمندان با هماهنگی گروه ستاره ایرانی به دیدار جانبازان شیمیایی، جانبازان قطع نخاع و اعصاب و روان رفته‌اند.

در این دیدار مسئولان بیمارستان بر روند رسیدگی به امور جانبازان پرداختند. بازدید از نمایشگاه هنری جانبازان، سالن توانبخشی و استراحتگاه جانبازان از دیگر برنامه‌های این دیدار بود. ضمن اینکه در ادامه هر یک از هنرمندان با جانبازان دیدار کرده و شاخه‌های گل به این یادگاران دفاع مقدس اهدا کردند.

در این مراسم هنرمندانی از جمله امید زندگانی،پویا امینی،نفیسه روشن، آرام جعفری، زهرا سعیدی،آزاده زارعی،آیدا تبیانیان،علی خسروی،مهدی معظمی، فرشید فهیم، علی مرادی، ارسیا صنعتی، بیوک میرزایی،رضا رویگری،لیلا اوتادی،نعیمه نظام دوست،ارسلان قاسمی،حمیدرضا پگاه،علیرام نورایی،سیامک اشعریون،محمدرضا عیوضی،رز رضوی،لادن سلیمانی  و همچنین دکتر احمدحلت،غزل کرمعلی،مرتضی کاظمی،مهدی گلستانیان،رویا حسینی، فرازتاجیک،مسعودجلالی ، مسعود دانشی ، امید شریفی ،حجه الاسلام والمسلمین مهدی معین اصفهانیها، یاسر معتمدی فرزند سردارسرتیپ شهید سلامت معتمدی وعلی کشوری فرزند شهید کشوری حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

لطفا نظرات را کوتاه بنویسید و از الفاظ مناسب استفاده کنید تا امکان انتشار آن را داشته باشیم و یا مجبور به حذف آن نشویم
با تشکر


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید